Asansör Kiralama

Anasayfa Asansör Kiralama

Asansör Kiralama

  

Asansör kiralama da alacağınız hizmet dâhilinde yüksek teknolojiye sahip firmalarımızın araçları düzenli olarak periyodik bakımdan geçiyor ve sizleri yolda bırakmamak için en iyi şekilde çalışıyor. Asansör kiralama hizmeti sadece eşya taşımacılığı için kullanılmaktadır. Diğer sektörler içinde hizmet sunma kapasitesine sahiptir. Bu sektörleri açıklayacak olursak şu şekildedir.

1)Evden eve eşya taşımacılığında kullanılır.
2)İnşaat sektöründe malzemelerin katlara dağılımında kullanılır.
3)dış cephe temizlik hizmetlerinde tercih edilir.

Kiralık Asansör

Kiralık asansör hizmeti ile vermiş olduğumuz saatlik günlük kiralama mevcuttur. Talep doğrultusunda bulunduğunuz konuma yönlendirdiğimiz firmalarımızın modüler asansör araçları ihtiyacınız durumunda sizlere sunulmaktadır. İster ekip arkadaşlarımız ile birlikte isterseniz sadece kiralık asansör hizmeti ile sizlere teslim edebiliriz. Bu sektörde asansör ile üst kattan aşağıya inecek eşyalarınız herhangi bir zarar konusunda en ufak bir çizik olması dâhilinde firmalarımız tarafından sigortalı olup sizi zor durumda bırakmayacak şekilde ödenecektir. Güvenli ve sigortalı kurumsal firmalarımız taşımacılığın tek adresi olarak her zaman sizlerin yanında.

Asansör Kiralama Fiyatları
 

Asansör kiralama fiyatları konusundan bahsedecek olursak sizlere her zaman düşük fiyat veriyor, güven arz ediyoruz. Öne gelen başlıca seçenekler arasında her zaman düşük fiyata en iyi kaliteyi sunmak için tüm firmalarımız, firma çalışanları ve sizler için her zaman üst safhada teknolojiyi takip edip taşımacılığı kolaylaştıran araçlarımızı seferber ediyoruz.

Modüler Asansör & Eşya Taşıma ve Dış Cephe Asansörü

Modüler asansör sistemi 2000 yıllarının başında hayatımıza girmiştir. Teknolojiyi yakından takip eden nakliyat firmaları kısa sürede bu sistemi dökümlerini katmıştır. Müşteri memnuniyeti ve eşyaların zarar görmeden taşınmasını amaçlayan tüm firmalar bu konuda yoğun gayret ve çaba göstermişlerdir.

Dış cephe eşya taşıma asansörü her sektörün ihtiyaç duyacağı bir hizmet biçimidir. Eşya taşımacılığı, inşaat sektörü ve temizlik şirketleri tarafından daha sık kullanıldığı aşikardır. Bu sektörler içerisinde görev yapıyorsanız sizlerinde bu sistem hakkında bilgi sahibi olmanız en doğrusu olacaktır.

Asansör kiralama desteği için lütfen aşağıda bulunan firmalarımızın reklamlarına tıklayarak firma profilleri üzerinde bulunan iletişim numaralarını arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Onaylı Nakliyat Firmaları