Deha Nakliyat

Anasayfa ANKARA Deha Nakliyat

Deha Nakliyat 5

HEMEN ARA Teklif Al
22 Aralık 2018 17:22

Taşıma ve nakliye konusunda en iddialı firmayız. Size daha kaliteli hizmet verebilmek için hem araçlarımız hem de elemanlarımız oldukça yeterlidir. Her türlü ürün ve eşya taşımacılığı esnasında, istif konusuna gerçekten çok fazla dikkat etmek gerekiyor. İyi bir istif için öncelik olarak modernize edilmiş bir araç kasası şarttır. modifiye çalışmaları ile birlikte bütün araçları gözden geçirmiş olan Deha nakliyat, sizin için modifikasyon hizmetleri ile birlikte çoklu ve avantajlı hizmetleri karşınıza çıkarmaya devam etmektedir. Deneyim önemli olduğu gibi tecrübe ile birlikte mevcut imkânlar gerçekten istif konusunda firmamıza önemli bir avantaj sağlamaktadır. Genellikle müşteri memnuniyeti konusunda hiç zorlanmadan şirketimiz, nakliye esasına dayalı hizmetleri ile birlikte burada üstün performans hedefliyor ve hedefe ulaşıyor.

Nakliye hizmetini bu defa sizin için daha anlamlı hale getirmek adına çok çalışıyoruz. Son derece kaliteli ve iyi şartlarda ortaya konmuş olan bir araç kasası, her türlü eşya ve ürün yerleştirme konusunda iyi bir fırsat oluşturmaktadır. Taşımacılık endüstrisi için araçların modernize yapısı çok önemlidir. Aynı şekilde müşteriler için yine bu modernize yapının çok fazla önem taşıdığını buradan belirtmek isteriz. Nakliyat konusundaki başarı, güvenli ve sağlıklı teslimat noktasında iyi bir sonuç vermektedir. Deha nakliyat farkı ile her zaman başarılı bir teslimat gerçekleşmektedir.

Telefon: 0541 389 49 29 Yetkili Kişi: Zafer D. Kuruluş Tarihi: 2001

Konum

Düşüncelerinizi Yazın ve Puan Verin

  • DEHA nakliyat bugüne kadar gördügüm ustalıktan titizlikten yana mükemmel bir nakliye şirketidir. Teşekkürler

    Cihat dmrz 22:36 ,30 Aralık 2018
  • deha nakliyat ve ekip üyelerinde çok memnun kaldım bu kadar ğüzel taşincagini tahmin etmiyordum gercekten beni büyük bir yükten kurtardınız zafer bey ve ekibi çok teşekkür ediyorum allah bol kazanç versin işinizi iyi yapıyorsunuz .

    merve kasar 23:10 ,22 Aralık 2018
  • Deha nakliyat çalışanlarına çok teşekkür ederim her şey düzenli ve tertipli şekilde yapıldı. İşlerini severek yapan bir ekiple çalışmaktan dolayı gayet memnun kaldık. Sizlere de tavsiye ederim.

    Merve Güzel 17:36 ,22 Aralık 2018

Yorum Yazın